10 אטרקציות המובילות באילת

להגיע לעיר אילת, זה לדעת מראש שמגיעים לאווירת חופש, להתאווררות וטעינת המצברים. לא לחינם כולם קוראים לה עיר הנופש של ישראל. כמובן שיהיו כאלו שיעדיפו להגיע לעיר פשוט כדי לנוח ולא לצאת מכותלי בית המלון. לעומת זאת, תמיד יהיו את אלו שיחפשו את הערך המוסף של העיר, את האטרקציות הרבות שיש לה להציע שכמובן יש כמה מומלצות שכאלו:

  1. ריף הדולפינים: מדובר על אחד האתרים שמזוהים יותר מכל עם העיר אילת. בריף עצמו יש חוף ים פרטי ממנו ניתן ליהנות, וכמובן גולת הכותרת היא הדולפינים החיים בריף בסביבת מחייתם הטבעית. עם הדולפינים ניתן לצלול בצלילת שנורקל או גם צלילה רגילה.
  2. אייס ספייס: חוויה לכל המשפחה, מתחם של 200 מ”ר שכולו עשוי קרח. במקום מתקנים שונים לילדים וכן גם למבוגרים.
  3. המצפה התת ימי: עוד אחד מהאתרים שמזוהים היטב עם העיר אילת, מדובר על מצפה תת מימי פשוטו כמשמעו המעניק אפשרות לצפות בעולם התת מימי של ים סוף.
  4. קורל 2000: מדובר על סירה עם תחתית שקופה היוצאת מהמצפה התת מימי המאפשרת צפייה בשמורת האלמוגים של העיר אילת וכן גם “בגנים היפנים” תוך כדי שמקבלים הסבר על הכל.
  5. טיולי ג’יפים: את אילת מקיפים כמובן הרי אילת, ויש לא מעט הצעות לצאת לטיולי ג’יפים בהרים אלו אל מרחבי המדבר הפתוח. חוויה לכל המשפחה.
  6. נייטמר: זהו מבוך לאמיצים בלבד, יש נקודת לייזר המראה את מסלול ההתקדמות ובמהלך המבוך צפויות לא מעט הפתעות. לא מיועד לבעלי לב חלש.
  7. עיר המלכים: אחת מהאטרקציות המוצלחות של העיר אילת. מדובר על פארק שעשועים המעוצב בהשראת תקופת המלכים של התנ”ך. הפארק בנוי בתוך ארמון שנבנה בהתאם להשראת ימי התנ”ך ובו אטרקציות רבות לכל המשפחה.
  8. חוות הגמלים: מי שמעוניין לצאת בצורה קצת אותנטית לטיול בערי אילת , יכול לעשות זאת דרך חוות הגמלים. מדובר על יציאה למדבר וגם אירוח קצר בסגנון בדואי.
  9. ספורט ימי: בחופים השונים של אילת ניתן למצוא מספר מפעילים שונים של ספורט ימי: אופנועי ים, סירות מירוץ, סירות פדלים, מצנחים ועוד. חוויה של ממש.
  10. דה מקס (לשעבר איימקס): זהו קולנוע שבו מוקרנים אך ורק סרטי תלת מימד. חוויה של ממש לכל הגילאים.

תגובות

שתף אותנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *