חמישה מכשירים חכמים שיסייעו לכם לשמור על אורח חיים בריא

מחקר שפורסם לאחרונה בכתב העת המדעי PLoS העוסק בין היתר בתחום הרפואי מגלה כי תוחלת החיים של אנשים המקפידים על אורח חיים בריא גבוהה בכמעט 18 שנים לעומת אנשים שלא ניהלו אורח חיים נכון ובריא. החוקרים גילו כי עישון, צריכת אלכוהול, תזונה לקויה ולא בריאה וחוסר בפעילות גופנית – גורמים לכמעט 50% ממקרי המוות במדינות המערב, לכן כדאי לשמור על אורח חיים בריא ומאוזן, ולשמחתנו הטכנולוגיה באה לעזרתנו וכיום יש לא מעט מכשירים שיכולים לסייע לנו לשמור על בריאותנו.

צמיד כושר – פתרון טכנולוגי לפעילות גופנית קבועה

אורח חיים בריא מבוסס על תזונה נכונה ופעילות גופנית מסודרת וקבועה. לצד התזונה הבריאה חשוב לבצע פעילות ספורטיבית באופן מסודר, לפחות פעמיים או שלוש פעמים בשבוע. בשוק המקומי יש עשרות דגמים של צמידי כושר חכמים ומעוצבים, והטכנולוגיה מציעה עזרה חשובה עבורנו מאחר והצמיד מסוגל לבצע משימות שונות כמו מדידת צעדים ומרחק, ניטור מדדים פיזיולוגיים כמו דופק, ריווי חמצן, שריפת קלוריות, זיעה, שינה ועוד.

צמיד כושר הוא מוצר חכם המצויד בתכונות כושר ובריאות שנועדו לסייע לכם להפיק את המיטב מאורח חיים בריא ופעיל. הצמיד מעודד אתכם לבצע פעילות גופנית ולשמור על אורח חיים בריא.

משקל חכם

אם אתם מעוניינים לשמור על משקל תקין כדאי לכם לרכוש משקל חכם לבית. המשקל החכם מציג מדדים שונים של משקל הגוף, ניתן לשמור בזיכרון נתונים שונים כדי לעקוב אחר התקדמות התהליך שלכם למסת שריר ול-BMI הרצוי, ובהתאם לדגם של המשקל ניתן לעקוב אחר מדדי משקל, לרבות אחוזי שומן בגוף, ויש מדדים חשובים נוספים שהמשקל מציג.

בר מים חכם לבית

כדי לשמור על תזונה נכונה ובריאה מומלץ לשתות מים על פי הכמות המומלצת של ארגוני הבריאות בארץ ובעולם. כיום, ההמלצה של המומחים לתזונה היא לשתות לפחות 12 כוסות מים ביום לגברים וכ-8 עד 10 כוסות מים לנשים. כדי להגיע לכמות המים המומלצת כדאי לכם לרכוש מתקן מים איכותי לבית, יש מכשירים חכמים ומעוצבים שיזכירו לכם ללגום מים במהלך היום כדי להגיע לכמות הרצויה.

מיני בר מים חכם הוא מכשיר חובה בכל בית, במיוחד אצל מי שמקפיד על אורח חיים בריא. כדאי לדעת כי בר מים חכם מתממשק עם אפליקציה המותקנת בטלפון  החכם, כך ניתן לשלוט במתקן המים גם מרחוק וניתן לתכנת את המערכת כדי לעקוב אחר שתיית המים של כל אחד מבני המשפחה, וכך תוכלו לשתות יותר וליהנות מבריאות טובה יותר.

מכשיר כושר חכם

פעילות גופנית מסודרת היא חלק מרכזי בשמירה על אורח חיים בריא, לכן כדאי להשקיע במכשירי כושר חכמים לבית. מכשיר כושר חכם מצויד בחיישנים מתקדמים טכנולוגית ובאפליקציה ייעודית, המערכת מציעה תוכניות אימון מובנות מראש המותאמות ליעדים שונים, ובאמצעות המכשיר ניתן לעקוב ולנטר מדדים שונים בזמן האימון כדי לשפר ביצועים וליהנות מכושר גופני ומבריאות טובה יותר.

מכשיר חכם לשיפור איכות השינה

מי שמקפיד על אורח חיים בריא חייב להקפיד גם על איכות השינה שלו, והמומחים ממליצים על שינה בלילה של לפחות 7 שעות. הטכנולוגיה מסייעת לנו לשפר את השינה החשובה לבריאותנו, כיום יש בשוק מכשירים חכמים המנטרים את מדדי השינה באמצעות סנסורים מתקדמים וכך המערכת מלמדת אתכם כיצד לנשום נכון ולשפר את איכות השינה בלילה. רוב המכשירים בשוק מגיעים עם אפליקציה ייעודית, את האפליקציה מתקינים בטלפון הנייד וניתן באמצעותה לעקוב אחר השינה בלילה ולשפר את איכות השינה.

תגובות

שתף אותנו

Updated: 30 בספטמבר 2021 — 11:05 am

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *