10 טיפים למראה עור פנים צעיר ורענן

לפעמים, אומרים שהגיל עושה את שלו. במקרה של טיפוח העור, ככל שעובר הגיל, התחושה היא שהעור החלק והנעים פעם עבר להיות עור בעל קמטים, גס ולא נעים והדבר בהחלט עשוי לפגוע בביטחונה האישי ובתדמיתה של האישה. כיום, אנחנו כבר נמצאים במאה ה-21 ויש לא מעט דרכים לגרום לעור להראות צעיר ורענן, כאשר ריכזנו עבורכן את הדרכים העיקריות לכך:

1. לשתות הרבה: לכל מי שרוצה לשמור על עור רענן וצעיר, אחת הדרכים הבסיסים ביותר היא פשוט לשתות הרבה מים. המים מסייעים לתאים בגוף להתחדש וכך כמובן לתאי העור שלו.

2. להתרענן במהלך היום: כאשר עובדים, לחוצים, מסתובבים בשמש ומזיעים לפעמים חשוב גם לדאוג עור ולנקות אותו, לרענן אותו ואם יש צורך גם למרוח קרם התרעננות.

3. יש להקפיד על תזונה בריאה. חשוב מאוד במשך היום לאכול מזון הכולל בין היתר ויטמין E וויטמין E12 שחיוניים מאוד לבריאותו ורעננותו של עור כדוגמת ירקות ודגנים מלאים.

4. שימוש בקרם הגנה: אחד הגורמים הגדולים ביותר לפגיעה ברעננות של העור הינה השמש. לכן מומלץ מאוד להשתמש במקדם הגנה.

5. שימוש בכשירים מיוחדים: לפעמים פשוט יש תכשירים שעושים את העבודה ועוזרים לשמור עליו רענן וצעיר. כך לדוגמא קרם לחות, ומסכות פנים.

6. יש תוספי מזון כדוגמת לוכד לחות או תוסף רימונים שמסייעים בשמירה על רעננות העור. כמובן שזה לא חובה כלל להשתמש בהם אבל יש האומרים כי הם בהחלט מסייעים.

7. לבקר אצל הקוסמטיקאית באופן תדיר: בהרבה מקרים עין מקצועית ומנוסה תוכל לזהות בעיות בעור ולדעת כמובן אילו צעדים ניתן לנקוט על מנת לפתור אותן. כך, שביקור חודשי אצל הקוסמטיקאית בהחלט יכול לסייע לשמירה על העור הצעיר והרענן.

8. לישון טוב: תאי הגוף מתחדשים הכי טוב בשינה. כמובן שכך גם העור. כאשר ישנים שינה טובה ורגועה של 7 שעות לפחות מידי לילה, כך גם העור מתחדש ומתרענן.

9. פעילות גופנית מסייעת בזירוז המטבוליזם וכך גם בין היתר גם בחידוש וריפוי תאי העור.

10. יש לרחוץ את הפנים מידי יום על מנת לנקות אותו מלכלוך הנאגר על עור הפנים.

תגובות

שתף אותנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *